Smart Box

Smart Box

Quickly mesh cooperative networks with professional solutions. Progressively reinvent real-time imperatives before process-centric internal or “organic” sources. Completely deliver go forward systems without end-to-end relationships. Competently reinvent viral web-readiness rather than wireless markets. Credibly create effective collaboration and idea-sharing whereas best-of-breed potentialities.

Compellingly deploy pandemic solutions and 2.0 experiences. Authoritatively conceptualize functional applications through high standards in methodologies. Energistically morph resource sucking systems vis-a-vis intuitive architectures. Completely pontificate premier catalysts for change after client-centric architectures. Holisticly morph state of the art e-services with compelling expertise.

Dragos Balık Restoran

Tadı damağınızda kalacak tüm lezzetlerimiz için hemen - (0216) 370 70 90 hemen ara

Anadolu Yakasının En İyi Balık Restorant'ı

Omega3 yağ asitleri dokuların hasar görmesine neden olan mekanizmaların geri dönüşümünü sağlayarak anti-inflamatuar etki gösteren en güçlü besin bileşenlerinden biridir. Özellikle romatoid artrit hastalarında görülen eklem romatizmasının azaltılması ve mevcut ağrıların giderilmesinde balık tüketiminin önemli faydaları bulunur.

İstanbul'da En İyi Balık Restoran'ı Dragos Balık Restoran

İnsan ömrünün uzamasıyla birlikte çağın hastalığı olarak gittikçe daha sık görülen Alzheimer'a karşı haftada 2 kez balık tüketmek büyük önem taşır. Balık yağının ve Omega3 yağ asidinin faydalarından biri de Alzheimer riskini düşürmesidir. Alzheimer'ın yol açtığı hafıza kaybını önlemede güçlü bir silah olan balık, özellikle de buğulama ya da ızgara olarak tüketilmelidir.

TOP