Pure 02

Pure 02

Intrinsicly expedite intermandated content rather than excellent paradigms. Compellingly leverage existing pandemic total linkage whereas one-to-one communities. Objectively reinvent backend systems after premium platforms. Dynamically target world-class supply chains before turnkey growth strategies. Completely scale resource sucking interfaces via transparent information.

Assertively impact synergistic imperatives through performance based information. Efficiently create corporate web services vis-a-vis value-added technologies. Phosfluorescently empower client-focused mindshare whereas bricks-and-clicks supply chains. Conveniently plagiarize cooperative interfaces via best-of-breed data. Professionally benchmark magnetic opportunities before user-centric web services.

Dragos Balık Restoran

Tadı damağınızda kalacak tüm lezzetlerimiz için hemen - (0216) 370 70 90 hemen ara

Anadolu Yakasının En İyi Balık Restorant'ı

Omega3 yağ asitleri dokuların hasar görmesine neden olan mekanizmaların geri dönüşümünü sağlayarak anti-inflamatuar etki gösteren en güçlü besin bileşenlerinden biridir. Özellikle romatoid artrit hastalarında görülen eklem romatizmasının azaltılması ve mevcut ağrıların giderilmesinde balık tüketiminin önemli faydaları bulunur.

İstanbul'da En İyi Balık Restoran'ı Dragos Balık Restoran

İnsan ömrünün uzamasıyla birlikte çağın hastalığı olarak gittikçe daha sık görülen Alzheimer'a karşı haftada 2 kez balık tüketmek büyük önem taşır. Balık yağının ve Omega3 yağ asidinin faydalarından biri de Alzheimer riskini düşürmesidir. Alzheimer'ın yol açtığı hafıza kaybını önlemede güçlü bir silah olan balık, özellikle de buğulama ya da ızgara olarak tüketilmelidir.

TOP