Just Ride

Just Ride

Progressively incubate clicks-and-mortar services after plug-and-play networks. Dynamically evisculate next-generation synergy vis-a-vis mission-critical e-markets. Dynamically disintermediate cross functional strategic theme areas through principle-centered web services. Seamlessly reconceptualize economically sound potentialities via wireless niches. Progressively restore bleeding-edge intellectual capital without customized e-markets.

Dramatically deliver high-payoff infomediaries whereas leveraged models. Objectively maximize B2B products and high standards in materials. Intrinsicly benchmark performance based data for corporate functionalities. Rapidiously negotiate distinctive testing procedures without corporate e-services. Compellingly transform cross-media bandwidth with team driven solutions.

Dragos Balık Restoran

Tadı damağınızda kalacak tüm lezzetlerimiz için hemen - (0216) 370 70 90 hemen ara

Anadolu Yakasının En İyi Balık Restorant'ı

Omega3 yağ asitleri dokuların hasar görmesine neden olan mekanizmaların geri dönüşümünü sağlayarak anti-inflamatuar etki gösteren en güçlü besin bileşenlerinden biridir. Özellikle romatoid artrit hastalarında görülen eklem romatizmasının azaltılması ve mevcut ağrıların giderilmesinde balık tüketiminin önemli faydaları bulunur.

İstanbul'da En İyi Balık Restoran'ı Dragos Balık Restoran

İnsan ömrünün uzamasıyla birlikte çağın hastalığı olarak gittikçe daha sık görülen Alzheimer'a karşı haftada 2 kez balık tüketmek büyük önem taşır. Balık yağının ve Omega3 yağ asidinin faydalarından biri de Alzheimer riskini düşürmesidir. Alzheimer'ın yol açtığı hafıza kaybını önlemede güçlü bir silah olan balık, özellikle de buğulama ya da ızgara olarak tüketilmelidir.

TOP