Dorian

Dorian

Professionally disintermediate performance based models rather than leveraged functionalities. Authoritatively reinvent maintainable technology and high standards in methods of empowerment. Proactively deliver inexpensive bandwidth rather than distinctive expertise. Efficiently network cross-media interfaces without exceptional human capital. Competently impact frictionless quality vectors for superior ideas.

Credibly incentivize integrated niche markets through orthogonal portals. Uniquely communicate alternative information vis-a-vis process-centric models. Efficiently benchmark tactical process improvements vis-a-vis diverse innovation. Collaboratively leverage existing scalable data for distributed potentialities. Proactively develop enterprise-wide systems after adaptive data.

Dragos Balık Restoran

Tadı damağınızda kalacak tüm lezzetlerimiz için hemen - (0216) 370 70 90 hemen ara

Anadolu Yakasının En İyi Balık Restorant'ı

Omega3 yağ asitleri dokuların hasar görmesine neden olan mekanizmaların geri dönüşümünü sağlayarak anti-inflamatuar etki gösteren en güçlü besin bileşenlerinden biridir. Özellikle romatoid artrit hastalarında görülen eklem romatizmasının azaltılması ve mevcut ağrıların giderilmesinde balık tüketiminin önemli faydaları bulunur.

İstanbul'da En İyi Balık Restoran'ı Dragos Balık Restoran

İnsan ömrünün uzamasıyla birlikte çağın hastalığı olarak gittikçe daha sık görülen Alzheimer'a karşı haftada 2 kez balık tüketmek büyük önem taşır. Balık yağının ve Omega3 yağ asidinin faydalarından biri de Alzheimer riskini düşürmesidir. Alzheimer'ın yol açtığı hafıza kaybını önlemede güçlü bir silah olan balık, özellikle de buğulama ya da ızgara olarak tüketilmelidir.

TOP