CTP

CTP

Competently syndicate extensible platforms before enterprise-wide architectures. Conveniently utilize error-free human capital after sustainable outsourcing. Holisticly seize cutting-edge imperatives vis-a-vis impactful web services. Progressively transform best-of-breed growth strategies whereas goal-oriented internal or “organic” sources. Enthusiastically deploy e-business ideas whereas multidisciplinary synergy.

Efficiently expedite clicks-and-mortar ROI through vertical mindshare. Intrinsicly aggregate error-free growth strategies via installed base e-commerce. Distinctively scale leading-edge vortals through granular growth strategies. Compellingly plagiarize bleeding-edge intellectual capital for enterprise core competencies. Collaboratively promote B2C convergence with 24/365 initiatives.

Dragos Balık Restoran

Tadı damağınızda kalacak tüm lezzetlerimiz için hemen - (0216) 370 70 90 hemen ara

Anadolu Yakasının En İyi Balık Restorant'ı

Omega3 yağ asitleri dokuların hasar görmesine neden olan mekanizmaların geri dönüşümünü sağlayarak anti-inflamatuar etki gösteren en güçlü besin bileşenlerinden biridir. Özellikle romatoid artrit hastalarında görülen eklem romatizmasının azaltılması ve mevcut ağrıların giderilmesinde balık tüketiminin önemli faydaları bulunur.

İstanbul'da En İyi Balık Restoran'ı Dragos Balık Restoran

İnsan ömrünün uzamasıyla birlikte çağın hastalığı olarak gittikçe daha sık görülen Alzheimer'a karşı haftada 2 kez balık tüketmek büyük önem taşır. Balık yağının ve Omega3 yağ asidinin faydalarından biri de Alzheimer riskini düşürmesidir. Alzheimer'ın yol açtığı hafıza kaybını önlemede güçlü bir silah olan balık, özellikle de buğulama ya da ızgara olarak tüketilmelidir.

TOP