Dragos Balık Restoran

Misafirlerimiz için ve işletmemiz için en önemli olan noktalardan bir tanesi de elbetteki mutfak. Mutfak temizliği yönetmeliklere uygun şekilde olmalıdır, heleki mutfağınız açık alanda ve tüm müşterilerin görebildikleri bir yerde ise 5 yıldız olmazsanız asla başarılı olmazsınız.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve Dünya’da kullandığı ve yarattığı yöntemlerle misafirlerimizin en yüksek düzeyde memnun olmasını sağlayan, restoran sektöründe öncü, lider, aranan, takip edilen, en güvenilir lezzet ve hizmet firması olmak.

MİSYONUMUZ

Misafirlerimizin istek, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak. Restoran gıda ürünleri ve hizmetlerini, misafirlerimize odaklı yaklaşımlarla sunup memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak. Misafirlerimizin ya da misafir adaylarımızın her zaman ilk tercihlerinin restoranımız dan yana kullanmalarını sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

Lezzet, hijyen ve misafirlerimizin memnuniyetini en üst seviyeye taşımak ve sürekli kılmak. Her seferinde aynı lezzet, hijyen ve hizmet kalitesine sadık kalmak. Misafirlerimiz de güven duygusu yaratmak ve iş arkadaşlarımızın ortak katılımlarıyla şirket kalitesini hep üst düzeyde tutmak. Her zaman mükemmeli yakalamaya çalışmak için ; Yeniliklere, gelişime ve önerilerinize değer veriyoruz.

Dragos Balık Restoran Mutfak ve hijyen kuralları

Özellikler İstanbul’da balıkçı denince akla Dragos Balık gelir. İstanbul anadolu yakasının incisi olan ve İstanbul’da en çok tercih edilen balık restoranlarının en başında gelen dragos balık restoran hem kalitesiyle hem müşteri misafir memnuniyetiyle hem de fiyat ortalamaları ile gözde mekan haline gelmiştir.

Çocuk oyun odalarından (kapalı ve açık olmak üzere 2 oyun odası bulunmaktadır.) Ücretsiz vale hizmetine (Sahil yolunda ispark tarafından kiralamış olduğumuz ve misafirlerimize ücretsiz sunmuş olduğumuz 1. otoparkımız Restoranımızın ön tarafında kendimize ait olan ve ücretsiz vale hizmeti sunan 2. otoparkımız) Kapalı ve açık alan ile tüm adaları karşısına alan denizin kenarında, muhteşem manzaraya sahip,

Teknesiyle gelenler için limanı bulunan her masadan adaları ve deniz manzarasına hakim, mutfağı açık tüm misafirlerin görebileceği şekilde dizayn edilmiş, Sürekli temizliği yapılan ve kontrol edilen,

Masa aralıkları misafirlerin rahatsız olmaması için birbirinde fazlasıyla uzak olan, Tüm balık ürünlerini bünyesinde barındıran, Alkollü alkolsüz içecek seçekli ve daha bir çok özelliği olan İstanbul’un en iyi balık restoranlarından olan dragos balık restoran sizleri de ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Şimdi bu kadar az da olsa kendimizden bahsettik o yüzden ilk 10 içerisinde ilk 1. sırada olan dragos balık Türkiye’nin En İyi Balık Restoranı olarak müşterilerimiz tarafından seçilmiştir.
Sizde en hemen linke tıklayarak dragos balık’tan yerinizi ayırabilir bu muhteşem lezzetlerden ve manzaradan faydalanabilirsiniz.

Faydaları

 • Kerevizin kanser üzerinde olumlu etkileri vardır. Özellikle meme kanseri hücrelerinin çoğalmasını geciktirerek, meme kanserine yakalanma olasılığını en aza indidir.
 • Cinsel problemlere karşı iyi gelir. Özellikle kereviz sapı cinsel problemlere karşı faydalıdır.
 • Kerevizin kan basıncını azaltıcı etkisi vardır. Kan dolaşımının daha aktif ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
 • Kötü kolesterole karşı faydalı bir besin kaynağıdır. Kolesterolü düşürerek, kolesterol ile alakalı bazı hastalıkların oluşum riskini azaltır.
 • Göz sağlığını koruyucu etkidedir. A vitamini bakımından iyi bir kaynak olan kereviz, görme sorunu ve göz dejenerasyonunu engeller.
 • Özellikle kereviz sapı düzenli olarak tüketilirse kilo vermeye yardımcı olur. Diyet yapanlar kerevizi diyet listesine gönül rahatlığı ile ekleyebilir.
 • Beyin sağlığını koruyucu etki yaratır.
 • Karaciğer ve mesanenin daha fonksiyonel çalışmasını sağlar. Kereviz doğranarak, yemeklerde ya da çiğ olarak tüketilebilir.
 • Sakinleştirici etkiye sahiptir.
 • Sindirim sistemi için yararlı bir sebzedir. İçeriğinde bol miktarda su bulunduğu için vücuttaki zararlı maddelerin kolaylıkla dışarı atılmasını sağlar. Bağırsakları yumuşatarak kabızlığa karşı iyi gelir.
 • Sinir sistemi üzerinde de olumlu etkileri vardır. Beyinde yer alan asitleri dengeleyerek, uyku kalitesine katkıda bulunur.
 • İltihap azaltıcı etkisi vardır. Özellikle romatizmaya bağlı gelişen iltihapların kurumasına yardımcı olur.
 • Akne ve astım probleminde karşı da kereviz sapından yararlanılabilir.

Zararları

 • Eğer ishal sorunu yaşanıyorsa, sorun giderilene kadar kerevizden uzak durulmalıdır. Kerevizin idrar söktürücü özelliğinde dolayı sorunu arttırabilir.
 • Zengin besin lifleri içerdiği için sağlıksız şekilde tüketilmesi ishal, gaz ve karın ağrısına neden olabilir.
 • Hamilelik ve emzirme döneminde olan anneler üzerinde nasıl bir etki bıraktığına dair bilimsel bir çalışma bulunmamaktadır. Bu yüzden kerevizi tüketmeden önce doktorlara danışılmalıdır.
 • Sinir sistemi üzerinde etkili olduğu için ameliyata hazırlanan hastaların 1 hafta veya 10 gün önceden tüketimi durdurmaları önerilir.
 • Yine aşırı kullanıma bağlı olarak fazla alınan vitaminler, karaciğer ve sindirim sistemlerinde bazı sorunlara neden olabilir.
TOP